BG
Anasayfa » Hizmetler » Lenf Drenaj - Pressoterapi

Lenf Drenaj - Pressoterapi

Lenf Drenaj - Pressoterapi

PRESOR 03 EXCELLENS bilgisayar kontrollü bir basınç masaj cihazıdır.Bunun anlamı uygulama parametrelerinin en üst güvenlik seviyesinde işlev verdiği ve en başarılı sonuçların alınmasını garanti ettiğidir. Pressoterapi bölgesel zayıflama tedavisi vücudu lenf drenajı yöntemiyle kan dolaşımını hızlandırmak, bölgesel zayıflama ve detoks tedavisi için dizayn edilmiş özel bir basınç tedavisi ve bölgesel zayıflama yöntemidir. Pressoterapi uygulamasında kullanılan ve vücudumuzu saran bir tür giysi, ayaklarımızdan başlayarak kalça, kollar ve karın bölgesindeki basınç noktalarında, özel bir bilgisayar yardımıyla basınç uygulamaktadır. Giysi içerisinde Pressoterapi cihazı olarak bilinen özel bir takım vakum ve pompalar sayesinde cildin altındaki damar ve lenf dolaşımını etkileyerek bir tür detoks ve lenfatik drenaj uygulanmaktadır.Pressoterapi tedavisinde kullanılan basınç giysisinde 5 adet özel basın uygulama bölgesi mevcuttur. Bu basınç noktaları, kas dokusu, deri altındaki toplar damar ve lenf dolaşımını hızlandıracak şekilde kesintili bir biçimde basınç uygulamaktadır. Pressoterapi uygulaması sırasında basınç ilk olarak ayaktan verilmekte ve baldır bacak kalça karın göğüs şeklinde yükselerek devam etmektedir. Ortalama olarak Pressoterapi seansı 25- 30 dakika sürmektedir. Bölgesel zayıflama için tatmin edici sonuç almak istiyorsanız en az 2 ay boyunca her hafta en az 2 kez Pressoterapi bölgesel zayıflama seansı uygulaması geçirmeniz gerekmektedir.


Pressoterapi yönteminin faydaları nelerdir?
 • Bölgesel zayıflama, kilo verme ve incelme sağlar
 • Etkili bir detoks kürüdür. Gençleştirici özelliği vardır.
 • Kılcal damarlarda ve lenf sistemindeki kan dolaşımını hızlandırarak varis tedavisinde olumlu sonuçlar aldırır.Yüzeysel Varislere karşı iyileştirici denilebilecek bir tedavi yoludur.
 • Bacak ve basen bölgesinde aşırı kilolardan kaynaklanan su ve yağ toplanmasını tedavi eder.
 • Cildin ve bölgesel kilolar olan kısımların daha fazla oksijen alabilmesini sağlar ve bölgesel metabolizmayı hızlandırır.Bacak ve kol inceltme yani bölgesel zayıflama yöntemi olarak etki sağlar.
 • Cildin gerginliğini ve canlılığını temin eder .Bacakları şekillendirerek selülit tedavisi sağlar.
 • Lenf drenajı sayesinde çeşitli hastalıklar için tedavi edici bir uygulamadır. Dolaşım bozukluğu çekenler için iyi bir alternatif tedavi yöntemi olarak bilinir.
 • Pressoterapi, selülitlerin doğal yoldan ilaçsız zayıflaması için tavsiye edilen bir bölgesel incelme ve selülit tedavisi dir.
 • Su tutumu,özellikle şiş bacaklı insanlarda
 • Kabızlık ve hazımsızlık sorunu yaşayanlar.
 • Liposuction (kozmetik ameliyat)sonrası bölgesel sirkülasyonun yeniden normalleşmesine.
 • Doğum sonrası ödemin atılmasına.

Pressoterapi oldukça konforlu ve rahatlatıcı bir bölgesel zayıflama yöntemidir. Pressoterapi tedavisinin sonuçları tedaviden hemen sonra hissedilebilmekte ve bacaklarda, kollarda, karında incelme hissi yaşanmaktadır.Lenfatik dolaşım bedeni toksinlerden arındırır,bağışıklık sistemini güçlendirip,bedeni enfeksiyonlardan korur.


Bu sitedeki tüm içerik yalnız bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgilerin şahsa uygunluğu garanti edilmez. Görsellerdeki kişiler sağlık personelini temsil etmez.